Byty/Standard

Bytový standard

Všechny byty jsou v rámci projektu realizovány s ohledem na současné materiálové a designové trendy v rezidentním bydlení a zárověň vycházejí z potřeb a požadavků našich klientů.

POPIS ZÁKLADNÍCH BYTOVÝCH STANDARDŮ


Standard 1Honey
Standard Honey je příjemná varianta dokončení interiéru bytu v medovém teplém tónu. Dominuje jí laminátová podlaha rustikálního vzhledu kartáčovaného dřeva a dveře v CPL dekoru višně. Tato varianta nabízí buď možnost tradičního dokončení ve světlých barvách, nebo v moderním pojetí interiéru s nápaditým dodekorováním stěn tapetami, obkladem či malbou. Koupelny jsou navrženy ve velkoformátovém rozměru rektifikovaného obkladu ve světle béžovém tónu. Bílá barva sanity moderního jednoduchého tvaru je zdůrazněna pásem obkladu v hnědošedém tónu, který se opakuje také v dlažbě.


Standard 2 - Simple
Standard Simple vystihuje současný trend šedohnědé laminátové podlahy v dekoru šedého vintage dubu, který společně s tmavými dveřmi v dekoru CPL wenge a bílými rámy plastových oken a parapetů tvoří vhodný základ pro moderní interiéry. Koupelny jsou řešeny v kontrastní variantě bílé moderní sanity a tmavých dveří v kombinaci velkoformátových rektifikovaných obkladů a dlažby v plošném střídání černé, tmavě a světle šedé barvě. Barevností vychází standard Simple z klienty v minulosti nejčastěji poptávaného interiérového dokončení v našich rezidenčních projektech V Mezihoří a Slunečný vršek.


Standard 3 - Jasmin
Standard Jasmin je navržen jako kontrastní varianta ke standardu Simple a je inspirován světlými severskými interiéry. Vhodný je i pro malé tmavší byty, v nichž vytváří příjemnou atmosféru. Dominantním prvkem je laminátová podlaha ve vyběleném přírodním vzhledu olejového dřeva v kombinaci s dveřmi v CPL dekoru bílého jasanu. Tato varianta opět umožňuje jak tradiční tak moderní dokončení v závislosti na dekoraci interiéru. Koupelny jsou rovněž laděny ve světlých tónech velkoformátových rektifikovaných obkladů a dlažby v kombinaci odstínu slonové kosti a béžovo šedé barvy. Jemný rozdíl v odstínu bílé sanity a dveří dotváří čistý dojem z interiéru koupelny. Interiér ve standardu Jasmin je také vhodný pro kombinaci s výraznými barevnými doplňky


Standard HONEY
Standard JASMIN
Standard SIMPLE
Materiálový standard

nahled3